Udělejte si na sebe čas a tvořte

Pokud máte tvořivého ducha a toužíte ho projevit nebo pro začátek jen objevit, nestačí o tom jen snít – je potřeba skutečně ZAČÍT. Udělejte si každý týden půl dne času jen sami pro sebe a tvořte. Buď jen tak podle svého, nebo třeba podle návodů, kterými se dnes internet jen hemží. Na youtube najdete senzační videonávody snad úplně na všechno na světě. Chcete začít malovat na dřevo? Můžete! Chcete se naučit drátovat? Můžete! Chcete dělat keramiku? Malovat na látku? Vytvářet mozaiky? Košíkařit? Můžete!

Důležité je skutečně jen to, dokázat si udělat čas. To znamená nastavit si preference tak, že zkrátka CHCI TVOŘIT. Protože o tom to je. Hledat způsoby, jak to jde, a ne důvody, proč to nejde :-).

Pokud cítíte, že byste potřebovali v tomto směru trošku pošťouchnout a nastartovat, najděte si nějaký kurz, do kterého budete moci pravidelně docházet. Ideální je malá skupina milých lidí, která pro vás bude druhým lákadlem a důvodem, proč se kurzu účastnit – přesně s takovou skupinkou se kupříkladu scházíme při společném tvoření každou středu dopoledne ve Velkých Popovicích. Pokud byste se k nám chtěli někdo přidat, budeme rádi :-).

Více informací tady.

20180311_164756 

20180311_152423 20180311_145913

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky

  • Ebook Už se nebojím kreslit a tipy a triky mailem – zdarma

    Toužíte kreslit, ale nevíte, jak na to? Máte pocit, že jste to nikdy neuměli?
    Zbavte se svých starých bloků a naučte se základům kreslení s pomocí tohoto ebooku a návazných tipů a triků pro kresbu/malbu mailem zdarma.

  • Aktuální info o kurzech

    Chcete dostávat informace o nově vypsaných živých kurzech? Zaregistrujte se zde: