Když kreslíř jede vlakem ;-)

IMG_0632

Včera jsem jela neplánovaně do Prahy vlakem, neb navigace zvěstovala, že autem pojedu asi dvakrát tak dlouho. Usedla jsem do vagónu a uvědomila jsem si, že s sebou nemám knížku na čtení, tak jsem se rozhodla, že si budu kreslit. Černý fenký fix sebou naštěstí nosím vždycky. Horší to bylo s papírem. Jediný kousek, který jsem našla, představovala jakási stará účtenka, tak jsem ji okamžitě vyzdobila spoustou skic, na kterých jsem zvěčnila své spolucestující a útržky okolní krajiny, které jsem letmo zahlédla, když vlak na chviličku vyjel z koridoru lemujícího celou trasu:

IMG_0627

Na víc účetenka nestačila.

Když jsem dojela do Prahy, měla jsem ještě chviličku času před schůzkou, na kterou jsem tam jela, tak jsem honem vběhla do papírnictví a zakoupila tenhle krásný blok:

IMG_0633

No a na zpáteční cestě už mi bylo hej:

IMG_0632 vesmír

(Samozřejmě ve vlaku vznikly jen části kreslené fixkou, stínování a drahokamy jsem doplnila doma pastelkami.)

Rozhodla jsem se, že blok budu od nynějška pořád nosit v kabelce, a vřele něco takového doporučuju všem, kdo taky příležitostně cestujete vlakem. Čmárat si je mnohem zábavnější než koukat do mobilu ;-).

Mějte krásný, i když parný den,

Hanka

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky

  • Ebook Už se nebojím kreslit a tipy a triky mailem – zdarma

    Toužíte kreslit, ale nevíte, jak na to? Máte pocit, že jste to nikdy neuměli?
    Zbavte se svých starých bloků a naučte se základům kreslení s pomocí tohoto ebooku a návazných tipů a triků pro kresbu/malbu mailem zdarma.

  • Aktuální info o kurzech

    Chcete dostávat informace o nově vypsaných živých kurzech? Zaregistrujte se zde: