Proč na kurz zrovna ke mně?

  • Reportáž z mého kurzu v magazínu deníku Metro a na iDnes

V březnu 2016 vyšla v magazínu deníku Metro a na iDnes reportáž o mém kurzu kreslení tužkou pro úplné začátečníky. K vidění jsou výsledky všech účastníků kurzu. Myslím, že mluví za vše a jasně ukazují, že kreslit se naučí úplně každý:

 

  • Co o mých kurzech říkají jejich absolventi?

Hanko, děkuji ti za skvělé vedení kurzu. Teď vím, že opravdu můžu dokázat vše, co chci.
Martin Trump
Kurz byl úžasný! Nejenže jsme si odnesly obrazy hodné mistrů, atmosféra byla plná tvořivého a lidského blaha. Báječný relax!!! Díky
Blanka
Hezký den paní inženýrko, navštěvuji Vaše vyučovací hodiny na VŠE a jsem Vámi přímo nadšená! Vaším přístupem ke každému z nás, ochotou a pozorností, jak se snažíte každému pomoci v kreslení se zdokonalit a naučit! Děkuji moc děkuji, neboť Vaše výuka i ebooky jsou pro mě velkým přínosem a věřte, že se opravdu raduji (zklidňuji) při kreslení, neboť se plně na to musím soustředit a to mně moc pomáhá zapomenout na moje strasti a „bolesti“.
Růžena Emmerová
Díky kurzům „Mandala pastellkami“, „Tužka“ a „Pastelkové hrátky“ se už nebojím malovat a výsledné obrázky mi dělají radost. Před kurzy jsem stále řešila, že mi to nejde, že to neumím a po absolvování kurzů je mi jasné, že s odhodláním, trpělivostí a radostí umí kreslit každý, kdo se proto rozhodne a vytrvá. Navíc Hanka vede kurzy poutavým způsobem. Na kurzy chodím také ráda kvůli relaxaci a času, který věnuji jen sama sobě. Díky kurzům a nejen jim si teď dokáži najít více času pro své záliby - pastelky se skicákem teď nosím i v kabelce 🙂 a kreslím cestou vlakem z práce - no a když si tu půlhodinu pro sebe dovolím, domů dorazím odpočatá a jsou spokojení i členové mé rodiny :-). Hanko, díky a těším se na další kurzy.
Mirka E.
Děkuji za krásný kurz a skvělou atmosféru.
Soňa Kosová
Haničko, malování pod tvým vedením je krásný zážitek a člověk si, když vidí svůj výtvor, připadá báječně šikovně ;-))
Blanka Dušková