Pinterest – nekonečný zdroj nápadů

chameleon2

Znáte Pinterest? Ne? Tak se na něj určitě podívejte. Pinterest je server, na který lidé z celého světa umisťují obrázky a fotky, které je zaujmou.

Výhodou oproti hledání na Googlu je to, že když zadáte hledané heslo, a pak kliknete na obrázek, který se vám líbí, server vám pod ním automaticky nabídne další obrázky, které se líbí člověku, jenž daný obrázek na server uložil. Což znamená, že se snadno dostáváte k dalším a dalším věcem a tématům, které se vám líbí, a neprohrabáváte se hromadami materiálu, který vám nic neříká.

Takže pokud Pinterest neznáte, určitě ho vyzkoušejte – akorát počítejte s tím, že na něm můžete strávit naprosto nekonečné množství času ;-).

Úvodního chameleona najdete spolu s dalšími obrázky z postupu jeho vzniku tady.

Přeju vám příjemné brouzdání mezi obrázky a hodně podnětných námětů ke tvoření :-).

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Tipy a triky mailem

    Kreslíte či malujete a chcete se rozvíjet? Když mi zanecháte mailovou adresu, budu vám cca 1× měsíčně posílat mail s užitečnými tipy pro kresbu a malbu a informací o případných kurzech, které by vás mohly v tvorbě posunout dál. Z odběru mailů se můžete kdykoli odhlásit. Aby vám maily nepadaly do spamu, nezapomeňte si přidat do adresáře mou adresu hanka@malujemesusmevem.cz.

  • Aktuální info o kurzech

    Chcete dostávat informace o nově vypsaných živých kurzech? Zaregistrujte se níže. Aby vám moje maily nepadaly do spamu, nezapomeňte si do adresáře přidat mou mailovou adresu hanka@malujemesusmevem.cz.