Vytvořte si své vlastní inspirační karty

laska-je-jako-kvetina-dobre-o-ni-pecuj2

Nedávno mě nadchla kamarádka: sbírá citáty, přepisuje je do počítače, a pak si je čas od času vytiskne, zalaminuje a po jednom vystříhá, takže dostane sérii malých kartiček s inspirativními výroky. A protože jsem výtvarnice, dovedla jsem tenhle nápad ještě o neber-lasku-jako-samozrejmost3kousek dál. Začala jsem si vyrábět obrázkové inspirační karty.

Přistoupila jsem k tomu tak, že vždycky, když mám chuť a náladu, vytvořím si nějakou kartu podle toho, co zrovna cítím a prožívám. Text doprovodím buď vlastní malůvkou, nebo si někde vystřihnu zajímavé obrázky a kartičku jimi polepím. Takže třeba když jsme před pár dny chystali s partnerem mužsko-ženský kruh na téma Vděk a samozřejmost ve vztahu, vylíhly se mi pod rukama kartičky Neber lásku jako samozřejmost a Láska je jako květina – dobře o ni pečuj.

inspiruj-se-prirodou2Variantu s vystřiženými obrázky zvládne každý, i ten, kdo neumí malovat. Takže pokud vás tahle myšlenka zaujala, vyzkoušejte si to. Výroba kartiček s moudrými slovy vás přiměje zklidnit se a vypnout ten neustálý proud myšlenek, kterými nás zásobuje naše mysl. Báječně si odpočinete a aktuální kartičku si pak můžete vystavit třeba v práci vedle počítače, aby vám celý den připomínala to, co je pro vás zrovna teď důležité.

 

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky

  • Ebook Už se nebojím kreslit a tipy a triky mailem – zdarma

    Toužíte kreslit, ale nevíte, jak na to? Máte pocit, že jste to nikdy neuměli?
    Zbavte se svých starých bloků a naučte se základům kreslení s pomocí tohoto ebooku a návazných tipů a triků pro kresbu/malbu mailem zdarma.

  • Aktuální info o kurzech

    Chcete dostávat informace o nově vypsaných živých kurzech? Zaregistrujte se zde: